Gizlilik Bildirimi

F.A. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti. ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Kişisel bilgilere sadece yetkili F.A. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti. personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

F.A. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti. kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

F.A. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti. sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, F.A. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti. Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.